FOTOKOSZULKA-SUBLIMACJA - cennik

SUBLIMACJA - Ekspresowe nadruki fullkolor od 1 sztuki
TYLKO BIAŁY POLIESTER

W przypadku szczegółowej wyceny nadruku metodą sublimacja niezbędne jest szczegółowe uzgodnienie wielkości oraz umiejscowienia nadruku.

SUBLIMACJA NA BIAŁE TKANINY Ilość

Cena  za sztukę

1 szt  A5

20 zł

1 szt A4

26 zł

1 szt A3

33 zł

drobna obróbka grafiki

15 zł

SUBLI- FLEX NA KOLOROWE TKANINY 

nie realizujemy

1 szt A5

 12 zł

1 szt A4

19 zł

 

 

Personalizacja (zmienność np. nazwisk)

4,00

Do podanych cen należy doliczyć  koszt koszulki 20,50 zŁ bawełniano-poliestrowej 50 % na 50% lub 22 zŁ 100% poliester firmy Fruit of the Loom

 


W przypadku materiałów powierzonych zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania jednej sztuki produktu w celu wykonania próby.

WAŻNE: Przygotowanie plików do nadruku sublimacją praktycznie dowolne - pliki .jpg,  .cdr. Ważne aby rozdzialczość była 300 dpi.

Kilka dodatkowych informacji o sublimacji oraz personalizacji:

PERSONALIZACJA: jest to ideologia znakowania upominków reklamowych przez umieszczenie na nich indywidualnych danych, takich jak imię i nazwisko, logo lub fotografia. Gwarantuje to używanie takiego przedmiotu tylko przez osobę obdarowaną. Według amerykańskich badań w 80% przypadków takiego upominku nie oddaje się do użytkowania innym osobom.

SUBLIMACJA "druk sublimacyjny" (Termosublimacja): Polega na pierwotnym nadrukowaniu dowolnego wzoru specjalnymi atramentami sublimacyjnymi na specjalnym nośniku: papierze lub foli. Następnie otrzymany wydruk za pomocą termoprasy przenosimy na białe tkaniny i dzianiny poliestrowe lub inne podłoża (drewno, płyty laminatowe, blachy, kubki FOTO itp.) pokryte białym lub bezbarwnym lakierem poliestrowym. Druk sublimacyjny wykorzystuje fakt, że pewne pigmenty podczas podgrzewania przechodzą bezpośrednio ze stanu stałego w stan gazowy a ich pary są absorbowane i blokowane przez molekuły poliestrowe.